W sobotę 21 kwietnia 2018 r. uczniowie kl. III TG: Katarzyna Barańska, Kacper Biegała, Joanna Dziubałtowska, Anita Pacześ, Daria Sowa, Bartłomiej Stawiany, Paweł Stępień uczestniczyli w rajdzie ekologiczno-turystycznym "Wiosna Żaków".
W dniach 12 – 14 kwietnia w Zielonej Górze odbył się Finał Centralny OWiUB.
24-04-2018

WYCIECZKA W PIENINY

W dniach 18-20 kwietnia 2018r.  klasa  II TB była  na wycieczce w Pieninach.
Uczniowie naszej szkoły z klas: III TI, III TB i I TB wzięli udział w wycieczce do Berlina
  i Poczdamu.
16 kwietnia 2018r. odbyło się szkolenie dla uczniów naszej szkoły, w którym wzięły udział klasy: II t (monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie) oraz  III TB (technik budownictwa).
  Konkurs "Klasa z najlepszą frekwencją" w marcu wygrali uczniowie klasy  II Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr3 w zawodzie monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, których wychowawczynią jest p. Paulina Midera.

Uczniowie Technikum Kształtowania Środowiska Julita Mosek i Adrian Dobrowolski reprezentowali województwo łódzkie w finale II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie, który odbył się w Olsztynie 12.04.2018.
 16 kwietnia 2018r. uczniowie klasy I TBI obejrzeli w galerii MOK wystawę fotograficzną zatytułowaną "Fascynujący Wszechświat w astrofotografii".
9 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbył się  konkurs języka angielskiego "Do you know English prepositions?".
 13 kwietnia 2018r. na terenie WORD w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się eliminacje regionalne XXII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

ul. Broniewskiego 16
97-300 Piotrków Trybunalski