10 stycznia 2018 odbyły się Mistrzostwa Miasta w Tenisie Stołowym Chłopców w ramach Licealiady.
11-01-2018

AKCJA KRWIODAWSTWA

9 stycznia 2018 r. odbyła się kolejna akcja krwiodawstwa w tym roku szkolnym.
Młodzież Bursy swój wolny czas lubi spędzać aktywnie.
Rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny "Fotografie inspirowane Reymontem".
Sesja zimowa: styczeń – luty 2018 egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie rozpocznie się od dnia 10 stycznia 2018 r.
02-01-2018

Nowy plan lekcji.

Zapraszamy do zapoznania z nowym planem lekcji.
Przy Narodzeniu Jezusa śpiewały chóry anielskie, Gwiazda Betlejemska prowadziła mędrców do Świętej Rodziny, a i zwierzęta wychwalały Stwórcę ludzkimi głosami.
Wieczór wigilijny jest najbardziej uroczystym i wzruszającym wieczorem w  roku, wieczorem miłości, zadumy i refleksji.
Wychowanek Bursy Szkolnej Marcin Sztanderski zdobył Złoty Medal w zapasach podczas Międzynarodowego Turnieju Świątecznego, który odbył się w stolicy Chorwacji, Zagrzebiu.
Konkurs "Klasa z najlepszą frekwencją"  w listopadzie wygrali uczniowie klasy  I Technikum Kształtowania Środowiska w zawodzie technik budownictwa, których wychowawczynią jest mgr Anita Wojciechowska.

ul. Broniewskiego 16
97-300 Piotrków Trybunalski