7 października 2019 roku uczniowie klas czwartych kształcący się w zawodach technik budownictwa, technik geodeta i technik informatyk   zwiedzali były hitlerowski obóz zagłady Auschwitz – Birkenau.
7 października 2019r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Łódzkiego podsumowana została  pierwsza edycja programu stypendialnego dla Piotrkowa oraz powiatów: piotrkowskiego,
bełchatowskiego i radomszczańskiego.
Każdego roku, w pierwszy piątek października obchodzony jest Światowy Dzień Uśmiechu.
4 października 2019r. w Mediatece 800-lecia odbyła się konferencja Miast Partnerskich, w której nasza szkoła miała możliwość uczestniczyć.
4 października 2019r. uczniowie naszej szkoły z  klas II-IV brali udział w warsztatach szkoleniowych w ramach projektu "Klub Debat Historycznych" organizowanych przez Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku oraz Fundację Polska Debatuje.
2 października 2019 r. uczniowie  klas III kształcący się w zawodach technik budownictwa i technik  informatyk wzięli  udział w zajęciach w Mediatece 800-lecia.
W związku z przypadającą w tym roku 80. rocznicą wybuchu II wojny światowej, uczniowie klasy I kształcący się w zawodzie technik budownictwa 3 października zwiedzali wystawy przygotowane przez  Oddział Muzeum w Polichnie.
Od 1 października 2019 r. działa nowa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów.
02-10-2019

AKCJA KRWIODAWSTWA

1 października 2019 r. odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym akcja krwiodawstwa.
 30 września  to zgodnie z tradycją Dzień Chłopaka. Dziewczęta w szkole i  w bursie złożyły swoim kolegom życzenia,  wręczyły prezenty, nie zabrakło  konkursów i zabaw.

ul. Broniewskiego 16
tel. 44 649-57-62 fax 44 648-65-65