DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

"Nauczyciel ociera się o wieczność.
                                                                                            Nie można stwierdzić, gdzie kończy się jego wpływ"
Henry Brooks Adams

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

13 października 2017r. swoje święto obchodzili nauczyciele z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej oraz uczniowie klas pierwszych z racji oficjalnego przyjęcia w poczet uczniów ZSP i PO-W nr 3 podczas uroczystego ślubowania.  Na akademię przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie. W części oficjalnej głos zabrała dyrektor szkoły pani Edyta Wiernicka, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud włożony w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia oraz wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły.
   Część artystyczna przygotowana przez uczniów  klasy IV TI wprowadziła wszystkich w wesoły  nastrój.