II TARGI BUDOWLANE BUILDING SOLUTIONS

TargiBudowlane1
21 kwietnia  ponad  40 uczniów klas o profilu budowlanym, instalacyjnym i energetyki odnawialnej odwiedziło międzynarodowe centrum targowo - kongresowe  - PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie koło Warszawy i odbywające się tam właśnie II Centralne Targi Budowlane BUILDING SOLUTIONS. Mieliśmy okazję zobaczyć, co nowego dzieje się na rynku w dziedzinie budowlanych innowacji, energooszczędnych rozwiązań i materiałów oraz w branży inteligentnych maszyn i narzędzi.