III Piotrkowski Festiwal Nauk Technicznych

plakatfestiwalu
Dyrekcja i cała społeczność szkolna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na III Piotrkowski Festiwal Nauk Technicznych, który odbędzie się 25 maja 2018r.w godzinach 10.00-16.00  na terenie naszej szkoły.

Dyrekcja i cała społeczność szkolna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na III Piotrkowski Festiwal Nauk Technicznych, który odbędzie się 25 maja 2018r. w godzinach 10.00-16.00  na terenie naszej szkoły.
Tegoroczna edycja Festiwalu Nauk Technicznych zostanie wzbogacona o Turniej Piłki Nożnej. Biorący w nim udział będą rywalizować o Puchar Dyrektora Szkoły.
Honorowy Patronat nad Festiwalem objął Łódzki Kurator Oświaty – Pan Grzegorz Wierzchowski oraz Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego – Pan Krzysztof Chojniak.
III Piotrkowski Festiwal Nauk Technicznych przyczyni się do ukazania świata naukii techniki w atrakcyjnej i zrozumiałej formie. Będzie jednym z największych przedsięwzięć na terenie Piotrkowa Trybunalskiego promującymi wartość kształcenia technicznego oraz szeroko pojętego współzawodnictwa fair play.
Ćwiczenia, warsztaty, gry terenowe, konkursy będą zorganizowane w formie  nowoczesnej  stacji uczenia się kierowanej przez zaproszonych ekspertów z Politechniki Warszawskiej, Politechniki Łódzkiej, Politechniki Częstochowskiej, Akademii Jana Długosza w Częstochowie, Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi oraz Uniwersytetu Jana Kochanowskiego
w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim oraz profesjonalnych trenerów z wiodących firm branży budowlanej, drogowej, geodezyjnej, odnawialnych źródeł energii i ochrony środowiska oraz informatyki.
Nowa odsłona Festiwalu Nauk Technicznych jest wzbogacona o elementy eventu zewnętrznego.
Dla wszystkich uczestników przewidziano poczęstunek (wspólne grillowanie, napoje i słodki poczęstunek).

PLAKAT 240418 (pdf) 4.65mb, (Pobrań: 239)