KONKURS "POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY"

4 marca 2020 r. w Zespole Szkół Politechnicznych im. Komisji Edukacji Narodowej
   4 marca 2020 r. w Zespole Szkół Politechnicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Łodzi odbył się etap regionalny Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy: "Poznaj swoje prawa w pracy", którego celem było popularyzowanie wiedzy z zakresu prawnej ochrony w tym bezpieczeństwa i higieny pracy. Organizatorem konkursu adresowanego dla uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa łódzkiego był Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi.
     Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas czwartych kształcące się w zawodzie technik budownictwa i technik geodeta – Eliza Jureńczyk  i Julita Mosek.
    W II etapie Konkursu Julita Mosek zajęła III miejsce, tym samym zakwalifikowała się do finału, który odbędzie się w kwietniu w Warszawie.  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!