NAGRODY PREZYDENTA MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO

22 czerwca 2017r. w Zamku Królewskim, prezydent miasta - pan Krzysztof Chojniak wręczył nagrody i listy gratulacyjne najlepszym absolwentom oraz uczniom piotrkowskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
i listy gratulacyjne najlepszym absolwentom oraz uczniom piotrkowskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Podczas uroczystości wyróżnienia otrzymało sześćdziesięciu  najlepszych uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce w roku szkolnym 2016/2017.

Wśród nagrodzonych znaleźli się również:
• Adrianna Czechowska z kl. IV w zawodzie technik informatyk – najlepszy absolwent Technikum Kształtowania Środowiska (średnia ocen: 5,55)
• Łukasz Biniek z kl. III w zawodzie monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych – najlepszy absolwent Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3 (średnia ocen: 4,14)
• Patryk Krasoń z kl. III w zawodzie murarz – najlepszy uczeń naszej szkoły w bieżącym roku szkolnym (średnia ocen: 5,33)

Serdecznie gratulujemy!