NAGRODY PREZYDENTA MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO

nagrodyprezydmiasta1
NAGRODY PREZYDENTA MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO
 23 czerwca 2015r. w Zamku Królewskim, prezydent miasta - pan Krzysztof Chojniak wręczył nagrody i listy gratulacyjne najlepszym absolwentom oraz uczniom piotrkowskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Podczas uroczystości wyróżnienia otrzymało 69 najlepszych uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce w roku szkolnym 2015/2016.

Wśród nagrodzonych znaleźli się również:
Norbert Trelka z kl. IV w zawodzie technik budownictwa – najlepszy absolwent Technikum Kształtowania Środowiska
Piotr Piwiński  z kl. III w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie – najlepszy absolwent Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3
Ewelina Białas z kl. III w zawodzie technik geodeta i Adrianna Czechowska z kl. III w zawodzie technik informatyk– najlepsze uczennice naszej szkoły w bieżącym roku szkolnym.
                         Serdecznie gratulujemy!