OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO FOX 2020

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO  FOX 2020
  3 marca 2020 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XX jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX 2020 pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Konkurs miał formę testu wielokrotnego wyboru i składał się z pytań dotyczących literatury, gramatyki i słownictwa. Konkurs adresowany jest do uczniów wszystkich typów szkół i odbywa się w różnych kategoriach wiekowych.

W konkursie wzięli udział uczniowie klas I TGg, I TI8, I TIg, ITBg, II TBE oraz IV TI. Uczniowie, którzy najlepiej zaprezentowali swoje umiejętności językowe to: Wiktor Pieprzowski ( klasa IV TI), Tobiasz Wiatr ( klasa II TBE ) oraz Adam Wojciechowski ( klasa IV TI ). Gratulujemy i zachęcamy do nauki języka angielskiego oraz aktywnego udziału
w konkursach językowych.