OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

26 września 2019  uczniowie klas pierwszych rywalizowali w zawodach sportowych na wesoło, poszukiwali odpowiedzi na pytania związane z naszą szkołą, tworzyli plan terenu otaczającego budynek szkoły. W rywalizacji zwyciężyła klasa  I Technikum Kształtowania Środowiska w zawodzie technik robót wykończeniowych/technik inżynierii sanitarnej, drugie miejsce zajęła klasa I Branżowej Szkoły I Stopnia  w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie/monter sieci i instalacji sanitarnych ( po szkole podstawowej), trzecie miejsce klasa I Technikum Kształtowania Środowiska w zawodzie technik informatyk  (po gimnazjum).