SZKOLENIE TECHNOLOGICZNE PERI

szkoleniePeri1
30 marca 2017r.  uczniowie klas:  III TBa, III TBb, IV TBa i IV TBb wraz z nauczycielami wzięli udział w wyjazdowym szkoleniu do Firmy PERI.
w wyjazdowym szkoleniu do Firmy PERI.
Szkolenie pt. "Podstawy nowoczesnej techniki deskowań PERI"  podzielone było na  etap teoretyczny oraz praktyczny, który prowadził na poligonie szkoleniowym mgr inż. Marcin Głowacki. Uczniowie uczestniczyli w wykładach "Techniki deskowań ściennych" oraz "Nowoczesne systemy stropowe", na których poznali systemy stropowe MULTIFLEX, SKYDECK oraz system stołów stropowych.  Ogromnym zainteresowaniem cieszył się pokaz  w/w systemów w hali wystawowej, która jest zarazem poligonem szkoleniowym.
   Każdy uczeń mógł osobiście dokonać części montażu dowolnego deskowania lub pomostu  i rusztowania.  Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymali certyfikat oraz drobny upominek.
   W trakcie szkolenia organizatorzy zapewnili uczestnikom  poczęstunek.
   Dziękujemy Firmie PERI za zaproszenie i organizację całego przedsięwzięcia, które wzbogaciło  wiedzę techniczną  uczniów naszej szkoły.