SZKOLENIE WIENERBERGER

24 kwietnia 2018r. odbyło się szkolenie dla uczniów naszej szkoły, w którym wzięły udział klasy: III a (murarz – tynkarz) oraz  II TB (technik budownictwa).
III a (murarz – tynkarz) oraz  II TB (technik budownictwa). Szkolenie przeprowadzili przedstawiciele firmy Wienerberger. Część teoretyczną prowadził p. Mirosław Tomczak,  natomiast część praktyczną
p. Dominik Kucharuk.
    Wienerberger to światowy lider branży ceramiki budowlanej. Pustaki Porotherm mają zastosowanie w budowie domów jednorodzinnych, a także budownictwie mieszkaniowym. Przedstawione zostały rozwiązania budowy ścian z zastosowaniem pustaków Porotherm T oraz system Dryfix i Profi.
     Dziękujemy za możliwość skorzystania ze szkolenia oraz czekamy na kolejne.