UWAGA KANDYDACI DO KLASY PIERWSZEJ ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ I TECHNIKUM BUDOWLANEGO!!!

akademiatechniczna
UWAGA KANDYDACI DO KLASY PIERWSZEJ
ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ  I TECHNIKUM BUDOWLANEGO!!!
  Akademia Techniczna
Z radością informujemy, że od nowego roku szkolnego nasza szkoła została objęta programem szkoleniowym prowadzonym przez Akademię Techniczną PPG Deco Polska Sp.z o.o. we Wrocławiu.
   Do programu została zaproszona jako jedna spośród 20 najlepszych szkół z całej Polski. Złożyły się na to sukcesy naszych uczniów, w tym wysokie miejsca uzyskiwane od lat w turnieju "Złota Kielnia", Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Budowlanych oraz egzaminach potwierdzających kwalifikacje zawodowe.

KTO?
•Udział w programie wezmą takie szkoły/zawody jak: technik budownictwa, monter zabudowy  i robót wykończeniowych
w budownictwie.

CO DZIĘKI PROGRAMOWI?
•Dzięki udziałowi w programie uzyskacie nieodpłatną możliwość poszerzenia swoich kwalifikacji  w ramach szkoleń praktycznych i teoretycznych.
•Szkolenia z zakresu aplikacji materiałów dekoracyjnych i budowlanych prowadzić będą wykwalifikowani Trenerzy Akademii.
•W ramach programu otrzymacie wszelkie niezbędne materiały szkoleniowe.
•Udział w programie zostanie potwierdzony imiennym zaświadczeniem-certyfikatem, którym będziecie mogli wykazać się przed przyszłym pracodawcą w całej UE.

ZAPAMIĘTAJCIE!
•Tylko nauka w „Budowlance” zapewni Wam odpowiednie kwalifikacje i przewagę na rynku pracy.