WIELKI TEST O PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

testoPiotrkowie1
   5 kwietnia w sali MOK -u odbył się międzyszkolny  finał Wielkiego Testu Wiedzy o 800 – letnim Piotrkowie Trybunalskim. W konkursie wzięło udział jedenaście drużyn: dziesięć piotrkowskich szkół ponadgimnazjalnych oraz jeden zespół reprezentujący mieszkańców Piotrkowa, pasjonujących się jego historią.
Naszą szkołę reprezentowali wyłonieni w etapie szkolnym:  Marcelina Kowalska z kl. III TB,  Mateusz Janikowski  z kl. IV TEO i Konrad Stępień z kl. II TG.
 Galę uświetniły występy artystyczne przygotowane przez uczniów z piotrkowskich szkół ponadgimnazjalnych. Repertuar muzyczny nawiązywał do  filmów i seriali, których sceny kręcone były m.in. w naszym mieście. Patrycja Kochanowska
z kl. II TG i Rafał Litych kl. z IV TG wykonali dwa utwory:  "Jeszcze raz  vabank" z filmu "Vabank" i  "Nie jesteś sama" z filmu "Uprowadzenie Agaty'.