WYCIECZKA DO ENERGYLANDII

We wtorek 11 września 2018r. uczniowie klasy II technikum budowlanego byli na wycieczce w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze, zorganizowanej
w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze, zorganizowanej w ramach nagrody za zwycięstwo w konkursie szkolnym "Klasa z najlepszą frekwencją w roku szkolnym 2017/2018".
  Wycieczka była pełna emocji, przygód i dobrej zabawy. Na terenie kompleksu zajmującego 26 hektarów uczniowie korzystali z dynamicznych zjeżdżalni, atrakcyjnych kolejek górskich, zapierających dech w piersiach zjazdów na pontonie po rwącej rzece. Uczestniczyli w pokazach kaskaderskich, pokazach iluzjonistów, odwiedzili również kino 7D.
   Energylandia zapewniła wszystkim aktywny wypoczynek i relaks.