WYCIECZKA PO KOTLINIE KŁODZKIEJ

wycieczkaIIITGm1
 Uczniowie klasy III Technikum Geodezyjnego byli na trzydniowej wycieczce w Kotlinie Kłodzkiej. Zwiedzili Świdnicę z pięknym Kościołem Pokoju pw. Trójcy Świętej –wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W Wałbrzychu  próbowali wynająć salę na przyszłoroczną studniówkę w Zamku  Książ - największym dolnośląskim zamku i trzecim pod względem wielkości zamku w Polsce. Zwiedzanie  Kopalni Złota w Złotym Stoku  umilała im sympatyczna przewodniczka z niezapomnianym poczuciem humoru. Następnie przemieszczając się trasą naziemną i podziemną  zdobyli Twierdzę w  Kłodzku.
  W trzecim dniu spacerowali po Wrocławiu, podziwiali panoramę miasta z najwyższego w wieżowca w Polsce.  Następnie zwiedzili słynne Wrocławskie Zoo.