WYCIECZKA ROWEROWA

29 września 2018r.  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce rowerowej "PIOTRKOWSKI PRZEMYSŁ XXI WIEKU" pod patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka. Celem imprezy była popularyzacja turystyki rowerowej jako aktywnej formy wypoczynku oraz poznawanie zakładów pracy XXI wieku w Piotrkowie Trybunalskim. Uczestnicy wycieczki otrzymali na starcie listę zawierającą wykaz 16 zakładów, które musieli odwiedzić i uzyskać potwierdzenie w formie podpisu lub pieczątki. Meta rajdu rowerowego znajdowała się w firmie Haering Polska Sp. z o.o., gdzie każdy uczestnik otrzymał poczęstunek. Na zakończenie odbył się konkurs z nagrodami  z wiedzy o zakładach pracy.