WYNIKI KONKURSU "IMPROVE YOUR ENGLISH"

7 kwietnia 2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie języka angielskiego "Improve your English".  Zadaniem uczestników bylo rozwiązanie testu sprawdzającego znajomość słownictwa angielskiego w zakresie czterech dziedzin: podróże samolotem, zwierzęta, ubrania i edukacja. Test składał się z 8 zadań językowych takich jak: dopasowywanie wyrazów, wybór właściwego wyrazu, uzupełnianie zdań oraz zadanie typu prawda/fałsz. W konkursie wzięło udział 39 uczniów.

Zwycięzcami konkursu zostali:
     I miejsce: Eryk Salamon, klasa III TI – 93 % poprawnych odpowiedzi
     II miejsce: Daniel Pijanowski, klasa I TG - 90 % poprawnych odpowiedzi
     III miejsce ex aequo – Wiktor Pieprzowski, klasa I TI - 85 % poprawnych odpowiedzi
                                Mikołaj Cieślik, klasa IV TI - 85 % poprawnych odpowiedzi

Zwycięzcom konkursu  gratulujemy.  Wszystkim uczestnikom  życzymy  sukcesów  w pracy nad rozwijaniem umiejętności językowych i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.