ZAJĘCIA WARSZTATOWE W BURSIE

zajeciawarsztatowe
    20 marca 2017 r. młodzież z Bursy Szkolnej wzięła udział w  zajęciach  warsztatowych "Zacznijmy od predyspozycji zawodowych". Dzięki testom i ćwiczeniom grupowym uczestnicy mogli   poznać oraz usystematyzować własne umiejętności i preferencje zawodowe, by wykorzystać je następnie
w świadomym planowaniu kariery zawodowej.
W trakcie zajęć wykorzystany został m.in. Kwestionariusz Zainteresowań Zawodowych, narzędzie opracowane przez psychologów, które pozwala na określenie zainteresowań  i predyspozycji zawodowych w formie raportu zawierającego opis wyników uzyskanych w 11 skalach pomiarowych.
W ramach współpracy z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zajęcia przeprowadziła pani Aleksandra Zając.