ZAPRASZAMY DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ!

Naszej szkole,  jako jednej  z czterech placówek oświatowych w Piotrkowie Trybunalskim,  przyznano w tym roku dofinansowanie w wysokości 15 000 złotych na zakup nowości wydawniczych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Do szkolnej biblioteki  dotarły już wszystkie książki,
o które prosiliście w ubiegłym roku szkolnym. Można je już wypożyczyć. Prawdziwa uczta dla duszy. Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli  do biblioteki  i wierzymy, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednią lekturę.