"ZAWODOWCY W ŁÓDZKIEM – STYPENDIA DLA NAJZDOLNIEJSZYCH" PODSUMOWANIE PROGRAMU

bełchatowskiego i radomszczańskiego.
  7 października 2019r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Łódzkiego podsumowana została  pierwsza edycja programu stypendialnego dla Piotrkowa oraz powiatów: piotrkowskiego, bełchatowskiego i radomszczańskiego. Z uczniami i nauczycielami spotkał się wicemarszałek województwa łódzkiego Zbigniew Ziemba.

Projekt stypendialny "Zawodowcy w Łódzkiem – stypendia dla najzdolniejszych" realizowany przez Województwo Łódzkie jest skierowany do uczniów szkół zawodowych z regionu, techników      i szkół artystycznych. W ubiegłym roku szkolnym stypendia w wysokości 6 tys. i 10 tys. zł (dla uczniów niepełnosprawnych) otrzymało 2821 uczniów z całego regionu. W naszej szkole do programu stypendialnego zostało zakwalifikowanych 53 uczniów Technikum Kształtowania Środowiska i 3 uczniów Branżowej Szkoły I  Stopnia nr 3.

W tym roku szykuje się druga edycja stypendiów dla "Zawodowców w Łódzkiem". Ci, którzy mają średnią ocen co najmniej 4,5 z przedmiotów zawodowych, już dziś powinni śledzić stronę www.zawodowcy.lodzkie.pl, na której podawane będą szczegóły rekrutacji.