ZIMOWA SESJA EGZAMINU POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE W ZAWODZIE

egzzawodowe2017m1
  9 stycznia 2017r. rozpoczęły się egzaminacyjne zmagania przyszłych techników budownictwa, geodezji, urządzeń sanitarnych, urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, ochrony środowiska, informatyki. Egzaminy pisemne i praktyczne przeprowadzone zostaną dla 18 kwalifikacji i potrwają aż do 10 lutego. Weźmie w nich udział 187 uczniów i 10 absolwentów naszej szkoły.
   Wszystkim zdającym życzymy powodzenia i przypominamy, że szczegółowe harmonogramy i dokładne informacje dotyczące bieżącej sesji egzaminacyjnej znajdziecie w zakładce EGZAMIN ZAWODOWY.