Życzenia Świąteczne
KOMUNIKAT DLA WYCHOWANKÓW BURSY SZKOLNEJ
Na przełomie lutego i marca odbył się turniej tenisa stołowego w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców.
Z okazji Dnia Zakochanych w  Bursie Szkolnej zorganizowano pocztę  walentynkową.
10 lutego 2020r. w Bursie Szkolnej odbyło się w  ramach Dnia Bezpiecznego Internetu spotkanie z panią psycholog, pedagog Martą Wożniak-Ressel dotyczące "Bezpiecznego korzystania z Internetu".
Wychowankowie  Bursy często uczestniczą w rozgrywkach i zajęciach sportowych.
3 lutego 2020r.  wychowankowie Bursy spotkali  się w Mediatece  z Aleksandrem Dobą - polskim podróżnikiem, kajakarzem, zdobywcą tytułu "Podróżnik Roku 2015" miesięcznika "National Geographic".
  9 stycznia 2020 r.  wychowankowie Bursy Szkolnej obejrzeli w kinie Piksel film w reżyserii Katarzyny Kozyry "Szukając Jezusa".
19 grudnia 2019r. w Bursie odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem Dyrekcji ZSPiPO-W nr 3, wychowanków, wychowawców
i pracowników.
17 grudnia 2019r. młodzież Bursy Szkolnej  mogła podziwiać w Mediatece 800 - lecia wystawę prac Elżbiety Makagon "Ulica Aniołów 12".