69.Z ŻYCIA WYCHOWANKÓW BURSY SZKOLNEJ

3 października 2018 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyła się IV edycja Dnia Głośnego Czytania Biblii. Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody oraz wyróżnienia za udział w konkursie plastycznym. Jedną z wyróżnionych osób była Karolina Hume - wychowanka bursy szkolnej, uczennica IV LO w Piotrkowie Trybunalskim.
 23 października 2018r. w bursie odbył się wieczorek integracyjny, podczas którego nastąpiło uroczyste powitanie pierwszoklasistów, którzy świetnie się bawili biorąc udział w  konkursach przygotowanych na tę okazję.
24 października 2018r. wychowankowie bursy wzięli udział w spotkaniu  z  p. Elżbietą Stępień - autorką książki "Ta kobieta", zorganizowanym przez MBP w Piotrkowie Trybunalskim.