77.SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE Z POLICJĄ W BURSIE SZKOLNEJ

pobrane
16 stycznia 2019r.  młodzież mieszkająca w Bursie uczestniczyła w spotkaniu
z przedstawicielem policji na temat cyberprzemocy, czyli przemocy psychicznej
z wykorzystaniem Internetu i środków komunikacji elektronicznej.
  16 stycznia 2019r.  młodzież mieszkająca w Bursie uczestniczyła w spotkaniu z przedstawicielem policji na temat cyberprzemocy, czyli przemocy psychicznej z wykorzystaniem Internetu i środków komunikacji elektronicznej. Młodszy aspirant Katarzyna Dębińska podczas spotkania przekazała młodzieży jakie są formy, objawy, rodzaje,  jak reagować i jakie są prawne uwarunkowania dotyczące cyberprzemocy. Rozmawiała  z wychowankami  bursy na temat hejtu i mowy nienawiści w przestrzeni publicznej. Podczas spotkania poruszony został również problem narkotyków i nowych substancji uzależniających (dopalaczy).
   Uświadomiono młodzieży,  że zagrożeń absolutnie nie można lekceważyć. Spotkanie było bardzo ciekawe
i przeprowadzone w sposób profesjonalny, spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony  uczniów.