23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich.
KSIĄŻKI ONLINE
BIBLIOTEKI CYFROWE
UWAGA UCZNIOWIE, NAUCZYCIELE, RODZICE !
PRACA ZDALNA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ ZSPiPO-W NR 3
W związku ze zbliżającym się Dniem Patrona Szkoły zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o życiu i twórczości Władysława Stanisława Reymonta.
Nasza szkoła po raz drugi bierze udział w projekcie  "Upoluj swoją książkę", który skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych.
 7 czerwca 2019 roku uczniowie naszej szkoły po raz trzeci  przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam jak czytam"  i  próbowali pobić ustanowiony rok wcześniej rekord  osób czytających w tym samym momencie.
Już w nadchodzący czwartek 30 maja "Budowlanka"  zainauguruje działania  związane  z Ogólnopolską  Akcją "JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM".
Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny to także święto poezji, która uwrażliwia i pozwala zrozumieć to, co zostało napisane "między wierszami".
Nasza szkoła zakwalifikowała się do projektu "Upoluj swoją książkę", który skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
20-09-2018

29.BOOKCROSSING

20 września 2018r.  "Budowlanka", jako jedna z 6 piotrkowskich szkół, dołączyła do projektu "Lansowanie na czytanie".