30."UPOLUJ SWOJĄ KSIĄŻKĘ"

Nasza szkoła zakwalifikowała się do projektu "Upoluj swoją książkę", który skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Kampania ma  charakter ogólnopolski i potrwa od 2 do 30 listopada. Została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.
W ramach akcji trafiły do szkoły 3 specjalne plakaty z okładkami 12 bestsellerowych tytułów i kodem QR. Po jego zeskanowaniu przy pomocy smartfona uczniowie otrzymają darmowy dostęp do książek w formie e-booka i audiobooka. Otrzymaliśmy również 3 naklejki dające dostęp do chatbota, który m.in. będzie podpowiadał uczniom, po jaką książkę powinni sięgnąć. Udział w akcji jest bezpłatny.