Dyrekcja

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 5 =

dyrektor szkoły   - Wiernicka Edyta
wicedyrektor       - Rutkowska Marzena
wicedyrektor       - Suma Beata

kierownik SPPNZ - Bocheński Paweł

BIBLIOTEKA SZKOLNA:
Bartczak Anna
Szanfeber Renata

WYCHOWAWCY W BURSIE SZKOLNEJ:
Gieszcz Iwona
Hume Jolanta
Podlewska Urszula
Przewoźnik Renata
Stefańska Ewa

PEDAGOG SZKOLNY:
NAUCZYCIEL WYCHOWANIA DO ŻYCIA W RODZINIE,
POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA
Sędkowska – Mazerant Anna

NAUCZYCIELE PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU:

Bocheński Paweł
Brzezowski Marek
Kamiński Radosław
Konewka Kazimierz
Konewka Rafał
Łuczyński  Marcin
Matyszewski Zbigniew
Skowronek Mariusz
Westrych Zenon
Zygmunt Zdzisław

NAUCZYCIELE JĘZYKA POLSKIEGO:
Radke – Dobrowolska Gabriela
Radke – Marczak Izabela
Sipińska Marzena

NAUCZYCIELE JĘZYKA ANGIELSKIEGO:
Kabzińska Izabela
Krawczyk Rafał
Pawełczyk Ewa
Piechura – Sadowska Marta

NAUCZYCIELE JĘZYKA NIEMIECKIEGO:

Czarczyk Agnieszka
Krawczyk Alicja
Romańska Marta


NAUCZYCIELE HISTORII I WOS:
Czajka Rafał
Eksman Arkadiusz


NAUCZYCIELE WOK:
Radke – Dobrowolska Gabriela
Radke – Marczak Izabela

NAUCZYCIELE MATEMATYKI:
 

Jędrzejewska Katarzyna
Krysiak Zbigniew
Skalik Sylwia
Warchulska Bożena
Wojciechowska Anita


NAUCZYCIELE FIZYKI:
Gębalska Bożena
Krysiak Zbigniew
Rajkowski Przemysław


NAUCZYCIELE CHEMII:
Rutkowska Marzena
Stępińska Renata


NAUCZYCIELE BIOLOGII:
Siatkowska Urszula


NAUCZYCIELE GEOGRAFII:
Frankowska Danuta


NAUCZYCIELE PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI:

Flaga Małgorzata
Rutkowska Marzena
Wiernicka Edyta


NAUCZYCIELE INFORMATYKI:

Bąkiewicz Paweł
Kocałek Bogusława
Koch Dawid
Miśkiewicz Anna
Wojciechowska Anita


NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO:

Błaszkowski Krzysztof
Goździk Justyna - urlop
Król – Kaliszewska Agnieszka
Nitek Jarosław
Warda Anna


NAUCZYCIEL EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA:

Goździk  Justyna - urlop
Magacz Elżbieta

NAUCZYCIELE RELIGII:

Jóźwik Roman
Stawiany Tomasz
Susik Sławomir

NAUCZYCIEL MUZYKI:

Winiarski Jan


NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH:

Babska Grażyna
Bąkiewicz Paweł
Bocheński Paweł
Famulski Zbigniew
Fijołek Iwona
Kobylińska-Wodo Katarzyna
Kocałek Bogusława
Koch Dawid
Kurman Maria
Midera Paulina
Miśkiewicz Anna
Orska Emilia - urlop
Suma Beata
Wasilewska Jadwiga - urlop
Wójtowicz Janusz
Załóg Małgorzata