Dyrekcja

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =

dyrektor szkoły   - Wiernicka Edyta
wicedyrektor       - Rutkowska Marzena
wicedyrektor       - Suma Beata

kierownik SPPNZ - Westrych Zenon

BIBLIOTEKA SZKOLNA:
Bartczak Anna
Szanfeber Renata

WYCHOWAWCY W BURSIE SZKOLNEJ:
Gieszcz Iwona
Hume Jolanta
Podlewska Urszula
Przewoźnik Renata
Stefańska Ewa

PEDAGOG SZKOLNY:
NAUCZYCIEL WYCHOWANIA DO ŻYCIA W RODZINIE,
POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA
Sędkowska – Mazerant Anna

NAUCZYCIELE PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU:

Bocheński Paweł
Brzezowski Marek
Kamiński Radosław
Łuczyński  Marcin
Matyszewski Zbigniew
Midera Paulina
Skowronek Mariusz
Westrych Zenon
Zygmunt Zdzisław

NAUCZYCIELE JĘZYKA POLSKIEGO:
Pędziwiatr – Madejak Grażyna
Radke – Dobrowolska Gabriela
Radke – Marczak Izabela


NAUCZYCIELE JĘZYKA ANGIELSKIEGO:
Kabzińska Izabela
Krawczyk Rafał
Pawełczyk Ewa
Piechura – Sadowska Marta

NAUCZYCIELE JĘZYKA NIEMIECKIEGO:
Frączyk-Szymańska Joanna
Krawczyk Alicja
Salińska Grażyna

NAUCZYCIELE HISTORII I WOS:
Czajka Rafał
Eksman Arkadiusz
Puchalska Wioletta


NAUCZYCIELE WOK:
Radke – Dobrowolska Gabriela
Radke – Marczak Izabela

NAUCZYCIELE MATEMATYKI:
Rajkowska Anna
Rutkowska Marzena
Warchulska Bożena
Wojciechowska Anita


NAUCZYCIELE FIZYKI:
Jarzyńska Maria

NAUCZYCIELE CHEMII:
Rutkowska Marzena

NAUCZYCIELE BIOLOGII:
Dróżdż Małgorzata

NAUCZYCIELE GEOGRAFII:
Olczyk Magdalena

NAUCZYCIELE PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI:
Puchalska Wioletta
Rutkowska Marzena
Wiernicka Edyta


NAUCZYCIELE INFORMATYKI:
Czajka Rafał
Jarzyńska Maria


NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO:
Błaszkowski Krzysztof
Król – Kaliszewska Agnieszka
Tralińska Justyna
Warda Anna

NAUCZYCIEL EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA:
Magacz Elżbieta
Tralińska Justyna

NAUCZYCIELE RELIGII:
Jóźwik Roman
Stawiany Tomasz

NAUCZYCIEL ETYKI:
Olczyk Magdalena

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH:
Bień Sylwia
Famulski Zbigniew
Fijołek Iwona
Kobylińska-Wodo Katarzyna
Kocałek Bogusława
Kurman Maria
Midera Paulina
Miśkiewicz Anna
Orska Emilia
Suma Beata
Wasilewska Jadwiga
Wójtowicz Janusz
Załóg Małgorzata