Polsko Ukraiński Konkurs Fizyczny_2017
31 marca 2017 roku w Zespole Szkół Architektoniczno – Budowlanych i Licealnych im. Stanisława Noakowskiego w Warszawie odbyło się  uroczyste wręczenie  nagród  i wyróżnień uczestnikom zawodów okręgowych XXX Olimpiady Wiedzy  i Umiejętności Budowlanych.
30-03-2017

23.KONKURS BHP

14 marca 2017 r. w Zasadniczej Szkole Zawodowej SOSW "Centrum Edukacji i Rozwoju" w Opocznie odbył się VI  Międzyszkolny Konkurs z wiedzy i umiejętności bezpieczeństwa i higieny pracy w ramach realizacji programu "Kultura bezpieczeństwa".
4 marca 2017 r. ośmioro uczniów naszej szkoły uczestniczyło w eliminacjach okręgowych XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych organizowanej przez Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.
15 lutego 2017 r. w Komendzie  Miejskiej PSP  zostały przeprowadzone eliminacje  do XL Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.
W dniach 8-10.02.2017r., na Targach Budownictwa "BUDMA 2017" w Poznaniu, odbył się finał centralny turnieju budowlanego "Złota Kielnia".
14 stycznia 2017r. w Toruniu odbyły się eliminacje okręgowe 46. edycji Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia".
W październiku odbył się etap szkolny XXXIX Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej  i Kartograficznej.
8 grudnia 2016r. uczniowie kl. IV TBb: Dawid Świąder i Rafał Zawadzki zdobyli III miejsce w etapie regionalnym ogólnopolskiej Olimpiady "Buduj z Pasją",
STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW DLA UCZENNICY NASZEJ SZKOŁY