17.STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW DLA UCZENNICY NASZEJ SZKOŁY

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW DLA UCZENNICY NASZEJ SZKOŁY
  Stypendia Prezesa Rady Ministrów są przyznawane od roku szkolnego 1997/98. Mogą je otrzymać uczniowie szkół kończących się egzaminem maturalnym, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen.
   21 listopada 2016r. w  w Audytorium im. A. Sołtana - Wydział Mechaniczny Politechniki Łódzkiej  odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2015/2016.
W tym roku stypendia Prezesa Rady Ministrów otrzymało 243 uczniów z województwa łódzkiego.
  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Nr3 w Piotrkowie Tryb. reprezentowała uczennica klasy IV Technikum Geodezyjnego Ewelina Białas, której  podczas  tej  ważnej  uroczystości towarzyszył tata i wychowawca klasy p.Bożena Warchulska.
  Akcentem "politechnicznym" spotkania był  wykład dr Jakuba Szczepaniaka zatytułowany "La tomatina - matematyka
w bitwie pomidorowej" oraz prezentacja Studenckiego Koła Naukowego Miłośników Motoryzacji.
Ewelinie  składamy gratulacje  i życzymy dalszych sukcesów w nauce.