14 listopada 2018r. w kościele o. Jezuitów podsumowano  konkursu recytatorski "Rzeczpospolita Niepodległa".
13-11-2018

78.EUROSKILLS 2018

Dobiegła końca szósta edycja europejskiego konkursu umiejętności zawodowych.
W roku szkolnym 2017/2018 konkurs "Klasa z najlepszą frekwencją" wygrali uczniowie klasy I Technikum Kształtowania Środowiska w zawodzie technik budownictwa, których wychowawcą jest pani Anita Wojciechowska.
20 czerwca 2018r. podczas uroczystości w Zamku Królewskim, prezydent miasta - pan Krzysztof Chojniak wręczył nagrody i listy gratulacyjne najlepszym absolwentom oraz uczniom piotrkowskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
25 maja  2018r. w Warszawie odbył się finał IV edycji ogólnopolskiego programu "Junkers szkoli".
Pięcioro naszych uczniów z technikum odnawialnych źródeł energii oraz technikum urządzeń sanitarnych zostało laureatami w programie "Junkers Szkoli".
 15  maja 2018 roku w gmachu Wydziału Budownictwa Politechniki Częstochowskiej odbyło się podsumowanie konkursu "Zaprojektuj elewację".
11 maja 2018 r.  kolejny raz świętowaliśmy Dzień Funduszy Europejskich.
W dniach 12 – 14 kwietnia w Zielonej Górze odbył się Finał Centralny OWiUB.
Uczniowie Technikum Kształtowania Środowiska Julita Mosek i Adrian Dobrowolski reprezentowali województwo łódzkie w finale II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy
o Rodzinie, który odbył się w Olsztynie 12.04.2018.