24.PODSUMOWANIE ELIMINACJI OKRĘGOWYCH XXX OWIUB

olimpiadabud1eo
   31 marca 2017 roku w Zespole Szkół Architektoniczno – Budowlanych i Licealnych im. Stanisława Noakowskiego w Warszawie odbyło się  uroczyste wręczenie  nagród  i wyróżnień uczestnikom zawodów okręgowych XXX Olimpiady Wiedzy  i Umiejętności Budowlanych.  Naszą szkołę reprezentowała 5 – osobowa grupa uczniów wraz z opiekunem.

W tym roku w zawodach wzięły udział również dziewczyny osiągając wysokie noty. Klasyfikacja naszych uczniów wygląda następująco:
  •  miejsce 4 – Michał Piekarski  (47,5 pkt) uczeń kl. IV TBa
  •   miejsce 11– Karolina Mirż (41 pkt) uczennica kl. II TB
  •  miejsce 12– Jarosław Kotas (41 pkt) uczeń kl. IV TBa
  • miejsce 16 – Piotr Bajerowski (37,5 pkt) uczeń kl. IV TBa
  •  miejsce 18 – Magdalena Szyller (37 pkt) uczennica kl. IV TBb
  • miejsce 22 – Adrian Dobrowolski (35,5 pkt) uczeń kl. III TBa
  • miejsce 29 – Marcelina Kowalska (31,5 pkt) uczennica kl. III TBb
  •  miejsce 35 – Mateusz Wojdyła (27,5 pkt) uczeń kl. IV TBa

Uczniowie  "Budowlanki" osiągnęli bardzo dobry wynik, co przełożyło się  na II miejsce w klasyfikacji szkół w okręgu warszawskim.
Do Białegostoku na zawody centralne XXX OWiUB, które odbędą się w dniach  6-8 kwietnia 2017 r. zakwalifikował się  Michał Piekarski.
Całej drużynie gratulujemy, a Michałowi życzymy sukcesu w Finale Centralnym :)