59."DO YOU KNOW ENGLISH PREPOSITIONS?"– KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

9 kwietnia 2018 r. na 3 trzeciej godzinie lekcyjnej odbędzie się w naszej szkole konkurs języka angielskiego "DO YOU KNOW ENGLISH PREPOSITIONS?". Celem konkursu jest poszerzanie zakresu angielskiego słownictwa, doskonalenie samodzielnego uczenia się i korzystania z różnych źródeł informacji oraz motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego.

Konkurs w  formie  testu  będzie sprawdzał znajomość angielskich wyrażeń przyimkowych. Materiały pomocnicze dla uczestników konkursu  dostępne są w bibliotece szkolnej i nauczycieli języka angielskiego, którzy do 6 kwietnia 2018 przyjmują zgłoszenia chętnych do wzięcia udziału w konkursie.
    Ogłoszenie wyników odbędzie się 16 kwietnia 2018 r., zaś wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2017/2018.  Dodatkowych informacji na temat konkursu udzielają: p. Izabela Kabzińska, p. Ewa Pawełczyk,
  p. Marta Piechura-Sadowska,  p. Rafał Krawczyk.