Zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w Dyktandzie Szkolnym.
27 września 2017r. odbył się pierwszy etap Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego M@tando.
   Po raz kolejny byliśmy jednymi z najlepszych w województwie.
 W roku szkolnym 2016/2017 konkurs „Klasa z najlepszą frekwencją” wygrali uczniowie klasy I Technikum Kształtowania Środowiska w zawodzie technik geodeta, których wychowawcą jest pani Agnieszka Król –Kaliszewska.
22 czerwca 2017r. w Zamku Królewskim, prezydent miasta - pan Krzysztof Chojniak wręczył nagrody i listy gratulacyjne najlepszym absolwentom oraz uczniom piotrkowskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
18-03-2018

34.RAJD TURYSTYCZNY

W sobotę 10 czerwca  odbył się Rajd Turystyczny pod nazwą Wiosenny Marsz na Orientację zorganizowany przez PTTK w Piotrkowie Trybunalskim, Centrum Informacji Turystycznej oraz KH ZHP w Piotrkowie.
26 maja 2017r. odbyła się w Warszawie uroczysta gala finałowa podsumowująca III edycję programu "Junkers szkoli".
25 maja 2017 r. w ZSP nr 1 w Piotrkowie, odbył się finał 7.edycji konkursu "Gloria Victis! Życie i działalność rotmistrza Witolda Pileckiego", w którym wzięły udział 44 szkoły z całego województwa łódzkiego.
12 kwietnia 2017 roku w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi odbył się finał wojewódzkiego konkursu „Bezpieczeństwo pracy w budownictwie”, przeznaczonego dla  młodzieży kształcącej się w zawodach budowlanych.
W dniach 07-08 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół Budowlano-Geodezyjnych  im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku odbył się Finał Centralny Jubileuszowej XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, gdzie 90 najlepszych uczniów z techników  budowalnych  z całego kraju miało okazję sprawdzić swoją wiedzę.