67."Budowlanka" po raz kolejny najlepsza.

Uczennica III klasy Technikum Budowlanego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim, Karolina Mirż zakwalifikowała się do Finału Centralnego XXXI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Tegoroczny finał odbędzie się w dniach 12-14 kwietnia 2018 roku w Zielonej Górze.
   Karolina jest pierwszą w historii szkoły dziewczyną, która osiągnęła taki sukces. Jest też najlepszą dziewczyną w okręgu warszawskim reprezentującą szkoły z województw łódzkiego i mazowieckiego. Dzięki sukcesowi Karoliny i wysokim miejscom pozostałych uczniów nasza szkoła w ogólnej punktacji zajęła II miejsce w okręgu.