22 kwietnia 2017r.  w siedzibie NOT w Piotrkowie Trybunalskim 23 absolwentów średnich szkół  technicznych z terenu miasta i powiatu piotrkowskiego otrzymało wyróżnienia i nagrody  w Ogólnopolskim Konkursie o Nagrodę i Dyplom Prezesa Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich.
5 kwietnia w sali MOK -u odbył się międzyszkolny  finał Wielkiego Testu Wiedzy o 800 – letnim Piotrkowie Trybunalskim.
7 kwietnia 2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie języka angielskiego "Improve your English".
20 marca 2017r. uczniowie naszej szkoły zmagali się w konkursie "Wie viele deutsche Sprichwörter kennst du?".
Polsko Ukraiński Konkurs Fizyczny_2017
31 marca 2017 roku w Zespole Szkół Architektoniczno – Budowlanych i Licealnych im. Stanisława Noakowskiego w Warszawie odbyło się  uroczyste wręczenie  nagród  i wyróżnień uczestnikom zawodów okręgowych XXX Olimpiady Wiedzy  i Umiejętności Budowlanych.
30-03-2017

23.KONKURS BHP

14 marca 2017 r. w Zasadniczej Szkole Zawodowej SOSW "Centrum Edukacji i Rozwoju" w Opocznie odbył się VI  Międzyszkolny Konkurs z wiedzy i umiejętności bezpieczeństwa i higieny pracy w ramach realizacji programu "Kultura bezpieczeństwa".
4 marca 2017 r. ośmioro uczniów naszej szkoły uczestniczyło w eliminacjach okręgowych XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych organizowanej przez Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.
15 lutego 2017 r. w Komendzie  Miejskiej PSP  zostały przeprowadzone eliminacje  do XL Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.
W dniach 8-10.02.2017r., na Targach Budownictwa "BUDMA 2017" w Poznaniu, odbył się finał centralny turnieju budowlanego "Złota Kielnia".