22 marca 2018r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce  Nożnej.
23 stycznia 2018r. odbyły się finały Mistrzostw Miasta w Piłce Siatkowej Chłopców.
 10 stycznia 2018 odbyły się Mistrzostwa Miasta w Tenisie Stołowym Chłopców w ramach Licealiady.
Wychowanek Bursy Szkolnej Marcin Sztanderski zdobył Złoty Medal w zapasach podczas Międzynarodowego Turnieju Świątecznego, który odbył się w stolicy Chorwacji, Zagrzebiu.
 20 grudnia 2017r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Chłopców.
6 grudnia w  Starostwie Powiatowym w Piotrkowie Trybunalskim  odbył  się  Mikołajkowy Turniej Szachowy. Celem zawodów była popularyzacja  szachów wśród młodzieży.
22 listopada 2017r. odbył się turniej finałowy Mistrzostw Miasta w Piłce Ręcznej Chłopców.
12 października na Stadionie Miejskim odbyły się Mistrzostwa Miasta Szkół Ponadgimnazjalnych w  Sztafetowych Biegach Przełajowych.
2 października 2017 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w  Szkolnej  Lidze Lekkoatletycznej dla szkół z terenu miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
19 czerwca 2017 r. odbył się w Łodzi Finał Wojewódzki w Siatkówce Plażowej Chłopców.