1.Młodzieżowy Międzyszkolny Turniej Strzelecki z KBKS

strzelectwo
MŁODZIEŻOWY MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ STRZELECKI Z KBKS
12 października 2015r. w piotrkowskiej strzelnicy odbył się Międzyszkolny Turniej Strzelecki
z KBKS szkół ponadgimnazjalnych z powiatu piotrkowskiego. Organizatorem turnieju był Zarząd Piotrkowskiej Organizacji Powiatowej LOK, Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Tryb. Uczestnicy brali udział w konkurencji karabinka sportowego (kbks), odległość 50 m, tarcza sportowa TS-1. Oddawali po 10 strzałów w pozycji leżąc i tyle samo strzałów w pozycji klęcząc. Przeprowadzona została klasyfikacja indywidualna i drużynowa.

Uczniowie naszej szkoły zwyciężyli, a w składzie zespołu wystąpili:
1. Żaneta Purgał IV TG
2. Rozalia Wiernicka III TI
3. Klaudia Komar III TEO
4. Bartosz Kordela III TG
5. Kamil Kopytek III TG

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt uczennice naszej szkoły zajęły następujące miejsca:
I miejsce - Żaneta Purgał – IV TG
II miejsce – Rozalia Wiernicka – III TI
III miejsce – Magdalena Szyller – III TBb
IV miejsce – Klaudia Komar – III TEO

Po podsumowaniu wyników Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej z KBKS w edycji wiosna/ jesień 2015 w klasyfikacji indywidualnej dziewcząt najlepszym strzelcem została uczennica klasy III TI – Rozalia Wiernicka.