2.MIĘDZYSZKOLNA LIGA STRZELECKA w sezonie 2015/2016.

MIĘDZYSZKOLNA LIGA STRZELECKA w sezonie 2015/2016.
   22 października 2015r. uczniowie naszej szkoły rozpoczęli zmagania w Międzyszkolnej Lidze Strzeleckiej z karabinka pneumatycznego typu HANEL. Uczestniczą w niej drużyny reprezentujące szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu piotrkowskiego. Zaplanowano 10 kolejek zawodów strzeleckich. Uczestników obowiązuje klasyfikacja drużynowa oraz indywidualna dziewcząt i chłopców.
  Nasza szkoła reprezentowana jest przez trzy drużyny, a także uczniów występujących indywidualnie. Dotychczas  zostały rozegrane trzy kolejki zawodów. Po ich odbyciu jedna z drużyn ZSPiPO-W nr 3 zajmuje I miejsce uzyskując 808 punktów (suma punktów uzyskanych przez trzech najlepszych zawodników drużyny danej kolejki).
W klasyfikacji indywidulanej dziewcząt I miejsce zajmuje - uczennica klasy III TBb – Magdalena Szyller. Uzyskała 267 punktów. Wśród chłopców najlepsze rezultaty osiągnęli:
- Bartosz Kordela (kl. III TG) – miejsce III (271 pkt.);
- Adam Ślusarczyk (I TB) – miejsce IV (270 pkt.);
- Jarosław Banaszczyk (II TBb) – miejsce IX (258 pkt.).
Kolejna kolejka zawodów odbędzie się 17 grudnia 2015r.

MLS-tabelawynikow (xlsx) 0.01mb, (Pobrań: 214)