3.MIĘDZYSZKOLNA LIGA STRZELECKA Z KARABINKA PNEUMATYCZNEGO TYPU HANEL W SEZONIE 2015/2016-Tabela wyników.

MIĘDZYSZKOLNA LIGA STRZELECKA Z KARABINKA
PNEUMATYCZNEGO TYPU HANEL
W SEZONIE 2015/2016
    Zmagania uczniów w Międzyszkolnej Lidze Strzeleckiej z karabinka pneumatycznego typu HANEL trwały od października 2015r., a zakończyły się w kwietniu 2016r.. W rywalizacji wzięło udział ponad 50 uczniów. Odbyło się dziesięć kolejek zawodów strzeleckich. Uczestnicy musieli się wykazać umiejętnościami strzeleckimi, a także ze względu na ilość przeprowadzonych kolejek, samodyscypliną i konsekwencją w dążeniu do celu. W Lidze uczestniczyły zespoły 5-osobowe reprezentujące szkoły powiatu piotrkowskiego. Przeprowadzona została klasyfikacja indywidualna i drużynowa.

Jedna z drużyn ZSPiPO-W nr 3 odniosła zwycięstwo,  w jej składzie wystąpili:
•  Bartosz Kordela - III TG
•  Magdalena Szyller – III TBb
•  Adam Ślusarczyk – I TUS
•  Kamil Kopytek – III TG
•  Natalia Dorożyńska – II TBb

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt zwyciężyła Magdalena Szyller.  W klasyfikacji indywidualnej chłopców miejsce III wywalczył Bartosz Kordela. Miejsce VI zajął Adam Ślusarczyk,  miejsce XIII Kamil Kopytek.

miedzyszkligastrzel (xlsx) 0.01mb, (Pobrań: 174)