5.MŁODZIEŻOWY MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ STRZELECKI Z KBKS

tursztrzelzkbks1
MŁODZIEŻOWY MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ STRZELECKI Z KBKS
  6 czerwca 2016 r. w piotrkowskiej strzelnicy odbył się Międzyszkolny Turniej Strzelecki
z KBKS szkół ponadgimnazjalnych z powiatu piotrkowskiego. Organizatorem turnieju był Zarząd Piotrkowskiej Organizacji Powiatowej LOK, Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Tryb. Uczestnicy brali udział w konkurencji karabinka sportowego (kbks), odległość 50 m, tarcza sportowa TS-1. Oddawali po 10 strzałów w pozycji leżąc i tyle samo strzałów w pozycji klęcząc. Przeprowadzona została klasyfikacja indywidualna i drużynowa.

Uczniowie naszej szkoły zajęli miejsce III, a w składzie zespołu wystąpili:

1.Magdalena Szyller III TB b
2.Żaneta Purgał IV TG
3.Piotr Kowalski III TG
4.Bartosz Kordela III TG
5.Kamil Kopytek III TG

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt zwyciężyła Rozalia Wiernicka–kl.III TI, a miejsce II zajęła Magdalena Szyller–kl.III TBb. W klasyfikacji indywidualnej chłopców miejsce IV zajął Kamil Kopytek–kl.III TG.