"KLUB DEBAT HISTORYCZNYCH"

4 października 2019r. uczniowie naszej szkoły z  klas II-IV brali udział w warsztatach szkoleniowych w ramach projektu "Klub Debat Historycznych" organizowanych przez Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku oraz Fundację Polska Debatuje.
w Sulejówku oraz Fundację Polska Debatuje. Spotkanie prowadzone przez Panów Karola Węglowskiego i Stanisława Zakroczyńskiego poświęcone zostało sztuce mówienia, argumentacji, budowaniu debat  i ich formule. Zwieńczeniem spotkania było przeprowadzenie debaty na wybrany temat. Projekt realizowany jest w ramach Wieloletniego Programu Rządowego "Niepodległa".