KREATYWNA SZKOŁA DEKORAL – SZKOLENIE

szkoleniedekoral1
28 września 2017r.  uczniowie klas I t, II t i III t kształcący się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych  w budownictwie wzięli udział w szkoleniu.
    28 września 2017r.  uczniowie klas I t, II t i III t kształcący się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych  w budownictwie wzięli udział w szkoleniu:  "Elewacje - malowanie elewacji
i naprawy elewacji, zasady poprawnego stosowania ociepleń metodą lekką mokrą; uwarunkowania norm; popełniane błędy oraz usuwanie ich   skutków oraz szkolenie asortymentowe produktów oferowanych przez PPG Deco Polska sp. z o.o. ". Było to drugie szkolenie  w ramach programu „Kreatywna Szkoła DEKORAL”. Prowadzili je przedstawiciele Akademii Technicznej  PPG Deco - p. Czesław Krzyśków i p. Rafał Plantos. Przypomnijmy, że firma PPG Deco Polska objęła swoim patronatem 20 szkół w Polsce, w tym naszą szkołę. W ramach patronatu oprócz cyklicznych szkoleń uczniów oraz nauczycieli,  powstała także sala patronacka.