MŁODZIEŻOWY TURNIEJ MOTORYZACYJNY

13 kwietnia 2018r. na terenie WORD w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się eliminacje regionalne XXII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Eliminacje składały się z czterech konkurencji: testu wiedzy, jazdy sprawnościowej motorowerem, udzielania pierwszej pomocy medycznej oraz jazdy sprawnościowej samochodem z tzw "Talerzem Stewarta".
   Uczniowie naszej szkoły z klasy III TG: Kamil Ziółkowski, Bartłomiej Stawiany i Konrad Stępień ukończyli turniej na bardzo dobrym VI miejscu i uzyskali awans do eliminacji wojewódzkich w Sieradzu.