OLIMPIADA BUDOWLANA "BUDUJ Z PASJĄ"

30 stycznia 2020 r. Bartosz Leszczyński i Jakub Purgał - uczniowie klasy III kształcący się  w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie wzięli udział  w eliminacjach regionalnych Olimpiady Budowlanej "Buduj z pasją".
   30 stycznia 2020 r. Bartosz Leszczyński i Jakub Purgał - uczniowie klasy III kształcący się  w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie wzięli udział  w eliminacjach regionalnych Olimpiady Budowlanej "Buduj z pasją", który odbył się
w Zespole Szkół Nr1 w Wieluniu. W pierwszej części eliminacji uczniowie rozwiązywali indywidualnie testy z wiedzy teoretycznej z zakresu kwalifikacji BD.04: Wykonywanie robót montażowych, okładzinowych
i wykończeniowych, natomiast w części drugiej drużynowo opisywali wykonanie praktyczne zadania z zakresu suchej zabudowy.
    Drużyna z naszej szkoły zajęła I miejsce w etapie regionalnym i tym  samym zakwalifikowała się do eliminacji centralnych.  Finał Centralny odbędzie się w ramach 21 Targów Budowlanych w dniach 29.02-01.03.2020r. w hali Arena Gliwice.  Organizatorem konkursu jest Krajowa Federacja Edukacji Zawodowej i Kultury Fizycznej "BUDOWLANI"  z siedzibą w Kielcach.

Bartoszowi i Jakubowi serdecznie gratulujemy!!! Życzymy sukcesów w Finale Centralnym.