POMIARY HYBRYDOWE W BUDOWNICTWIE, DROGOWNICTWIE I GEODEZJI – SZKOLENIE ZAWODOWE

13 czerwca 2018 r. klasy technikum geodezyjnego i  technikum budowlanego uczestniczyły w zajęciach prowadzonych przez przedstawiciela TPI Sp. z o.o.
w zajęciach prowadzonych przez przedstawiciela TPI Sp. z o.o. - firmy będącej liderem na rynku polskim w zaopatrzeniu w akcesoria i sprzęt pomiarowy dla geodezji, budownictwa i drogownictwa.
W pierwszej części, która odbyła się w auli szkolnej, przyszli technicy obsługując najwyższej klasy sprzęt, uczyli się szybkich i skutecznych rozwiązań pomiarowych. W części praktycznej dokonywali pomiarów na boisku szkolnym wykorzystując technologię hybrydową Topcona, używając odbiornika GNSS
  i zrobotyzowanego tachimetru. Dzięki zaprezentowanej nowoczesnej technologii pomiarowej i obliczeniowej,  chętni uczniowie mogli  stworzyć w czasie rzeczywistym mapę szkolnego terenu.