RAJD EKOLOGICZNO-TURYSTYCZNY "WIOSNA ŻAKÓW"

W sobotę 21 kwietnia 2018 r. uczniowie kl. III TG: Katarzyna Barańska, Kacper Biegała, Joanna Dziubałtowska, Anita Pacześ, Daria Sowa, Bartłomiej Stawiany, Paweł Stępień uczestniczyli w rajdzie ekologiczno-turystycznym "Wiosna Żaków".
  W sobotę 21 kwietnia 2018 r. uczniowie kl. III TG: Katarzyna Barańska, Kacper Biegała, Joanna Dziubałtowska, Anita Pacześ, Daria Sowa, Bartłomiej Stawiany, Paweł Stępień uczestniczyli w rajdzie ekologiczno-turystycznym "Wiosna Żaków", zorganizowanym przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze w Piotrkowie Trybunalskim. Celem rajdu było przede wszystkim poznanie walorów krajoznawczych Ziemi Piotrkowskiej oraz promowanie postaw ekologicznych wśród młodzieży.