XXI TARGI SPRZĘTU FOTOGRAFICZNEGO, FILMOWEGO, AUDIO-VIDEO ORAZ TECHNOLOGII MULTIMEDIALNYCH

13 kwietnia 2018 uczniowie kształcący się w zawodzie technik informatyk wzięli udział  w 21. edycji Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych Film Video Foto, które odbyły się w hali Expo-Łódź.  Po raz kolejny miłośnicy fotografowania i filmowania  mieli okazję zapoznania się z ofertą ponad 100 światowych i polskich producentów, dystrybutorów najnowszego sprzętu, oprogramowania oraz usług dla branż foto, wideo i audio. Podczas Tragów uczniowie mogli wziąć udział  w warsztatach i spotkaniach ze światowej rangi artystami.