21 września 2018r. uczniowie klasy III TI i III TB wzięli udział  w Targach China Brand Show z udziałem 250 chińskich producentów.
We wtorek 11 września 2018r. uczniowie klasy II technikum budowlanego byli na wycieczce w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze, zorganizowanej
w ramach nagrody za zwycięstwo w konkursie szkolnym "Klasa z najlepszą frekwencją w roku szkolnym 2017/2018".
14 czerwca 2018r.  klasa II Technikum Kształtowania Środowiska kształcąca się
w zawodzie technik geodeta, której wychowawcą jest p. A. Król-Kaliszewska, korzystała z atrakcji term i parku linowego w Uniejowie.

W dniu 13.06.2018 r. uczniowie klas: I i II kształcący się w zawodzie hydraulik oraz uczniowie klasy III technikum urządzeń sanitarnych pojechali na wycieczkę do miejskiej oczyszczalni ścieków.
28 maja 2018 r. uczniowie klasy I TBI wybrali się na wycieczkę do parku trampolin Saltos w Łodzi.
Wycieczka do Warszawy.
W sobotę 21 kwietnia 2018 r. uczniowie kl. III TG: Katarzyna Barańska, Kacper Biegała, Joanna Dziubałtowska, Anita Pacześ, Daria Sowa, Bartłomiej Stawiany, Paweł Stępień uczestniczyli w rajdzie ekologiczno-turystycznym "Wiosna Żaków".
W dniach 18-20 kwietnia 2018r.  klasa  II TB była  na wycieczce w Pieninach.
Uczniowie naszej szkoły z klas: III TI, III TB i I TB wzięli udział w wycieczce do Berlina
  i Poczdamu.
8 marca 2018 uczniowie klas I TBa i III TIE  oglądali w Mieście Kultury EC1 w Łodzi  niesamowitą multimedialną wystawę "Energia Umysłu" Leonarda da Vinci.