24 kwietnia 2019r. uczniowie klasy I TIR byli na wycieczce w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia  w Zatorze.
W dniach 15,16,17 kwietnia 2019r. uczniowie klasy drugiej i trzeciej technikum budowlanego byli  na wycieczce w Zakopanem.
22 marca 2019r. uczniowie klasy III  Technikum Informatycznego wzięli  udział w bardzo interesujących warsztatach z zakresu  tworzenia gier komputerowych i stron WWW na Uniwersytecie Humanistyczno - Przyrodniczym  im. Jana  Długosza  w Częstochowie.
14 marca 2019r. z okazji Dnia Liczby π  uczniowie klasy II TBa uczestniczyli w pokazach kół naukowych, warsztatach i wykładach prowadzonych przez studentów
i pracowników Politechniki Łódzkiej.
Propozycje dla budujących dom, remontujących mieszkanie oraz chcących zadbać
o wyposażenie ogrodu znalazły się się w ofercie 26 edycji Targów Budownictwa
i Wyposażenia Wnętrz Interbud, które w dniach 1 – 3 marca 2019r.  odbywały  się            w łódzkiej Hali EXPO.
15 listopada 2018r. klasy: I TG  i IV TG  wzięły  udział w GISday- imprezie organizowanej na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego.
8 listopada 2018 roku uczniowie klasy IV TG i IV TIE zwiedzały były hitlerowski obóz zagłady Auschwitz – Birkenau.
25 października  2018r. uczniowie klas: III TI i IV TI  odwiedzili Centrum Nauki Leonardo da Vinci
w Podzamczu Chęcińskim.
19 października 2018 r.  uczniowie klasy I i II kształcący się w zawodzie technik informatyk zwiedzali firmę "DEREWENDA", działającą w branży gospodarki odpadami.
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce na Kaszuby.