28.WYCIECZKA DO BERLINA

i Poczdamu.
   Uczniowie naszej szkoły z klas: III TI, III TB i I TB wzięli udział w wycieczce do Berlina  i Poczdamu, która odbyła się dzięki współpracy z ZSP nr 6 i niezastąpionej p. Ewie Krysiak. Zobaczyli między innymi Dampfmaschinenhaus, Bramę Brandenburską,  Pałac Sanssouci, grób Fryderyka Wielkiego, Kościół św. Piotra i Pawła, Katedrę Berlińską,  Bebelplatz, Uniwersytet Humboldta i Kościół św. Jadwigi. Przy Poczdamerplatz wjechali najszybszą windą Europy na Kolhoff-tower. Widzieli  The Ritz-Carlton,  Bramę Branderburską, monumentalny gmach Reichstagu i Hauptbahnhof. W drodze powrotnej odwiedzili Świebodzin i Poznań.